Ağaç Görünümlü Ayıcıklı Konsept Pasta
Ağaç Görünümlü Ayıcıklı Konsept Pasta
Ağaç Görünümlü Ayıcıklı Konsept Pasta

Ağaç Görünümlü Ayıcıklı Konsept Pasta

: BE080
4.500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4500 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Resme bakıldığında gerçek bir ağaç gibi görünen ve en üstünde ayı figürünün bulunduğu pasta gerçekten bir şaheser gibi görünmektedir. Doğum günü kutlamasında herkesin hayran olduğu ağaç görünümlü ayıcıklı konsept pasta çocuklarınız tarafından da beğenilecektir. Çocuklar hayvan figürleri, çizgi film karakterleri olan pastaları çok daha fazla sevmektedirler. Siz de çocuğunuz mutlu etmek istiyorsanız bu ürünümüzü sipariş edebilir ve unutulmaz bir doğum günü partisi yapabilirsiniz.

 

Doğum günü, yılbaşı, söz, nişan gibi özel günlerde hazırlanan davetlerde pasta olmazsa olmazlar arasında ilk sırada yer alır. Her davette pastanın kesilme anı sabırsızlıkla beklenir. Hem görüntüsü hem de tadı ile beğenilen pasta davetlilerden tam not alır. Online sipariş vererek pastayı satın almak istiyorsanız yapmanız gereken sipariş formunu doldurmak. Pastanın kaç kişilik olacağı, adres bilgileri gibi bilgileri forma girerek pastanızın siparişini tamamlayabilirsiniz.

 

Davette misafirlerinize ikram etmek için farklı lezzetler arıyorsanız küçük lezzetler kategorimizde yer alan cakepops, cupcake ve makaron çeşitlerimize bakabilirsiniz. Tüm ürünlerimizi ücretsiz kargo ile adresinize teslim etmekteyiz.

Canlı
Destek