Kız Çocuk Pastaları

Kız çocuk pastaları butik pastaları arasında yer alan en renkli ve dikkat çeken pastalardır. Pembe kelebek konsept pasta, makaron gökyüzü model, pembe temalı balonlu konsept, kuş temalı pasta gibi daha birçok pasta modelimiz sitemizde yer almaktadır. Kız çocuk pasta siparişi kızınızın doğum gününde mutlu edecek ürünlerdir.

Özel tasarım olarak imal edilen pastalar için istediğiniz değişiklikleri yapabilme imkanınız vardır. Önemli olan bize bu isteklerinizi bildirmeniz. Pastanın süslemelerinde ve içeriklerinde yapılan değişikler sonrasında hazırlanarak adresine teslim etmekteyiz.

Kızınızın doğum günü için hazırlamış olduğumuz ürünleri inceleyerek muhteşem görünümlü pastalardan siparişinizi verebilirsiniz. Çocuğunuza hoş bir sürpriz yaparak sizin için ne kadar değerli olduğunu hissettirebilirsiniz.

Uygun fiyatlı özel tasarımlı pastaya sahip olmak için online sipariş verebilirsiniz. Sayfada beğendiğiniz pastaya tıkladığınızda açılan sayfada bulunan formu doldurmanız halinde istediğiniz tarihte pastanız hazırlanacak ve size teslim edilecektir. Pastanın kaç kişilik hazırlanacağını formda belirtmelisiniz. Adres bilgilerinizi eksiksiz vermelisiniz. Ürün içeriğinde değişiklik yapmak istiyorsanız formda yer alan ürün içeriği alanından ya da Whatsapp üzerinden bize bildirmelisiniz. Pastanın üzerine yazdırmak istediğiniz bir mesaj var ise ürün yazısı alanını doldurmalısınız. Tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olarak girdiğinizden eminseniz siparişinizi onaylayabilirsiniz. Siparişinizi en az 2 gün önceden vermeyi unutmayın.

Kız çocuklarının ilgi alanları ve beğendikleri karakterler erkek çocuklarından daha farklıdır. Bu nedenle erkek çocukları ile kız çocuklarının pasta seçimleri de değişmektedir. Bizde bunu göz önünde bulundurarak iki ayrı kategoride ürünlerimizi sizlere sunmaktayız.

Pastalarımızın taze ve lezzetli olmaları için siparişin teslim edileceği gün hazırlamaktayız. Böylece bayat ve bozuk ürünlerin önüne geçmekteyiz. Ücretsiz kargo ile özel soğutmalı araçlarda ürünleriniz bozulmadan en taze hali ile size teslim edilmektedir.

Sitemizde kız çocuk pastaları yanında erkek çocuk pastaları, diş buğdayı pastası, erkek çocuk pastaları, genç nesil pastaları, söz- nişan pastaları, sevgili pastaları gibi farklı kategorilere ayrılmış yüzlerce pasta modellerimiz bulunmaktadır. Tüm modeller incelendiğinde yapılacak kutlama ve organizasyonların konseptlerine uygun pasta pastayı bulabilirsiniz.

Yaş pastanın yanında ikramlık bir şeyler arıyorsanız küçük lezzetler kategorisinde bulunan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Cupcake, cakepops, macaron ve eklerden sipariş vererek konuklarınıza ikram edebilirsiniz. Adet olarak üretilen bu lezzetleri kişi sayısına göre sipariş edebilirsiniz. Şerbetli tatlılarımızda sitemizde sergilenmektedir. Kaç kilo istediğinizi forma yazmanız durumunda adresinize kadar diğer ürünlerimizde olduğu gibi ücretsiz kargo ile şerbetli tatlılarımızı da getirmekteyiz.

Birbirinden farklı figür ve süslemeler ile tasarlanan pastalarımız hem taze hem de lezzetlidir. Uzun yıllardır bu alanda kendini kanıtlayan firmamız ürünlerini internet üzerinden de müşterileri ile buluşturmuştur. İstediğiniz ürünü internet üzerinden online sipariş edebilir ve gününde teslim edilmesini bekleyebilirsiniz.

Özel günlerin pastaları da özel olmalıdır. Belki ilk kez yapılacak kutlamaların önemi daha büyüktür. İleride hatırlandığında insanların yüzünde gülümseme olacaktır. Bebek ve çocukluk yıllarını hatırlamak zordur. Fakat kutlanan özel günler sayesinde geçmişten kalan kareler bazı anıların hatırlanmasına yardımcı olmaktadır.

Butik pasta modelleri çok çeşitlidir. Hepsi farklı tasarımlardır. Kaliteli malzemeler kullanılarak yapılan kaliteli ürünler her zaman tazedir. Davetleriniz için pasta arayışı içerisinde iseniz doğru adrestesiniz. Sitede yer alan pasta modellerinden biri mutlaka sizin konseptinize uyacaktır. İsterseniz siz tasarlayın biz üretelim. Özel tasarım pastalar için sipariş formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Hem yaş pasta hem de konuklarınıza ikram etmek istediğiniz ürünlere sitemizden ulaşabilir, siparişinizi verebilir ve özel gününüzün mutlu ve sorunsuz geçmesini sağlayabilirsiniz.

Canlı
Destek