1992'den Bugüne Yüzlerce Lezzet Birarada

Bekiroğullları Pastaneleri 1992 yılından bu yana İstanbul’lu seçkin müşterilerine hizmet veren bir aile işletmesidir. Üç kuşağın tecrübe ve bilgi birikimini deneyimli çalışanları ile paylaşan ve destekleyen Bekiroğulları, İstanbul halkına en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Bu hedefe ulaşmak için en modern üretim ve işletme tesislerini kuran firmamız, hijyenik ortamlarda ve uluslararası standartlar seviyesinde üretimini gerçekleştirmektedir. Aile şirketi olan çalışan işletmemiz, bahsettiğimiz üretim tesislerimizde ve deneyimli çalışanlarıyla birlikte size layık lezzetler imal etmektedir.

Sektörün gerektirdiği özeni ve işletme anlayışını titizlikle uygulayan Bekiroğulları Pastaneleri, müşterilerinden kazandığı güven ve beğeni sayesinde her geçen gün kendisini geliştirerek yoluna devam etmektedir.

1992 yılından bu yana elde ettiğimiz deneyim ve ailenin üç kuşağının titizlikle yaptığı çalışmalar sayesinde İstanbul’un en beğenilen pastanelerinden birisi haline gelen işletmemiz, gelecekte de bu konumunu korumak ve daha da geliştirmek için gerekli olan çalışmaları yapmaya devam etmektedir.

Canlı
Destek