Anne Bebek Figürlü Model Ev Konsept Pasta
Anne Bebek Figürlü Model Ev Konsept Pasta
Anne Bebek Figürlü Model Ev Konsept Pasta
Anne Bebek Figürlü Model Ev Konsept Pasta

Anne Bebek Figürlü Model Ev Konsept Pasta

: BE125
3.500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3500 TL
15
4500 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Eşinizin doğum gününde ya da çocuğunuzun doğum gününde ailenize anne bebek figürlü model ev konsept pasta siparişi vererek unutulmaz bir kutlama yapabilirsiniz. Pastanın üzerindeki figürler ve süslemeler adeta bir tablo gibi görenleri şaşırtmaktadır.

 

Sitemizde bulunan pasta modellerimize göz atarak beğendiğiniz pastanın siparişini online form doldurarak verebilirsiniz. Forma adres bilgileri, pastanın kaç kişilik olacağı, teslim tarihi, teslim saati ve ürün içeriğini girmeniz gerekiyor. Pastanın üzerine yazı, rakam gibi özel mesajlar yazılmasını istiyorsanız mesajınızı ürün yazısı alanından bize iletebilirsiniz. Pastanın içeriğinde ( krokanlı, çikolatalı, vanilyalı, frambuazlı gibi)değişiklik yapmak isterseniz whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Cupcake, macaron, cakepops gibi konuklarınıza ikram edebileceğiniz küçük lezzetleri de sitemizden inceleyebilir ve davetli sayısı kadar sipariş verebilirsiniz. Bu ürünler tek kişiliktir. Kaç adet istediğinizi forma girmelisiniz.

Tüm butik pasta ürünlerimiz teslim edileceği gün üretilmektedir. İstediğiniz tarih ve saatte adresinize ücretsiz kargo ile sorunsuz teslim edilmektedir. Görünümleri ve tatları ile beğenilen ürünlerimizi online sipariş vererek pasta sorununuzu kısa sürede çözümleyebilirsiniz.

Canlı
Destek