Arı ve Ağaç Temalı Konsept Pasta
Arı ve Ağaç Temalı Konsept Pasta
Arı ve Ağaç Temalı Konsept Pasta
Arı ve Ağaç Temalı Konsept Pasta

Arı ve Ağaç Temalı Konsept Pasta

: BE205
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Arı ve ağaç temalı pasta iki katlı imal edilen butik pasta modellerimiz arasında yer alıyor. Pastanın görünüşü gerçekten çok şirin. Özellikle çocukların çok beğendiği model anne ve babalarında ilgisini çekiyor. Ağaç üzerinde gerçekten bir arı varmış gibi görünen pastayı çocuğunuzun doğum günü kutlaması için sipariş edebilirsiniz.

 

Doğum günü, evlilik, söz, nişan, yılbaşı gibi özel günlerde verilen davetler için pasta arayışınıza sitemizdeki pasta modellerini inceleyerek son verebilirsiniz. Hepsi birbirinden farklı tasarımlar için hazırlanmış pastaları satın almak internet üzerinden çok daha kolay olmaktadır. Bunun için sitede ürün sayfalarında yer alan sipariş formunu doldurmak yeterli oluyor. Forma istenen adres, teslim günü gibi bilgilerin girilmesi kısa sürede tamamlanıyor.

 

Online formun doldurulması ile pastanız gününde hazırlanır ve ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilir. Ürün içeriğine sizi karar verdiğiniz pastanın size özel hazırlandığını unutmayın. Özel tasarım pastalar sevdiklerinizin sizin için ne kadar özel olduklarını anlamaları için bir fırsat olabilir. Hatırlanmak, güzel bir pasta ile sürpriz kutlama herkesin hoşuna gidecektir.

Canlı
Destek