Aslan Figürlü Sarı Kırmızı Konsept Pasta
Aslan Figürlü Sarı Kırmızı Konsept Pasta
Aslan Figürlü Sarı Kırmızı Konsept Pasta
Aslan Figürlü Sarı Kırmızı Konsept Pasta

Aslan Figürlü Sarı Kırmızı Konsept Pasta

: BE128
2.500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
2500 TL
20
3300 TL
25
4000 TL
30
4850 TL
35
5500 TL
40
6300 TL
45
7000 TL
50
8000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Sevdikleri çizgi film kahramanlarından hazırlanan pastayı gören her çocuk mutluluktan havalara uçar. Minnie Mouse karakteri ile üretilen çizgi film karakteri pembe kurdeleli pasta kız çocukların doğum günlerinde çok fazla tercih edilen modellerden birisidir.

 

Çocuklarımızı doğum günü kutlamalarında mutlu etmek ve ileride fotoğraflara baktıklarında tebessüm ederek hatırlayacakları bir anılarının olmasını istiyorsanız sürpriz bir kutlama yapabilirsiniz. Kutlamaların en önemli parçası pastadır. Özel günlerin pastası da özeldir. Online pasta siparişi kolaylığından faydalanarak pasta seçimini yapıp birkaç dakikada siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

İnternet üzerinden pasta seçimi çok daha kolaydır. Pastanın görselini görerek seçmek ve içeriğinde değişiklikler yapmak formu doldurarak online sipariş vermek çok hızlı olacak ve diğer hazırlıklara daha çok zaman kalacaktır.

Siparişlerimizi gününde hazırlayarak özel soğutmalı araçlar ile taşımaktayız. Ücretsiz kargo ile kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Kargo takibini sitemizden yapabilirsiniz.Butik pasta modellerimiz yanında ikramlık ürünlerimizde bulunmaktadır. İster kutlamalarınız için isterseniz özel misafirleriniz için çayın yanında tüketebileceğiniz cupcake siparişi verebilirsiniz.

Canlı
Destek