Ayıcık Model Konsept Doğum Günü Pastası

: BE053
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Sizde aradığınız pastalara sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Konsept pasta arayanlara yüzlerce seçenek sunan sitemizde hayalinizdeki pastaya anında ulaşabilirsiniz. Ayıcık model konsept doğum günü pastası da bunlardan birisidir ve çocukların en çok beğendiği modellerden birisidir.

 

Siparişler online olduğu için oturduğunuz yerden sipariş oluşturabilir vakitten tasarruf edebilirsiniz. Böylelikle diğer hazırlıklarınıza vakit kalmaktadır. Online sipariş formunu doldururken teslimat tarihi ve teslimat saatini seçmeniz gerekmektedir. Üzerine yazacağınız yazıyı isim, tarih kısa notlarınızı ekleyebilirsiniz. Kaç kişilik pasta istiyorsanız size sunulan seçeneklerden seçebilirsiniz 10 ile 50 kişilik arasında seçim yaparak bu lezzetli pastaya ulaşabilirsiniz. Ayrıca pastanızı çikolatalı, orman meyveli ya da damak zevkinize uygun olarak seçebilirsiniz.

 

En az 2 gün önceden siparişi oluşturmanız gerekmektedir. Oluşturduğunuz siparişler teslimat tarihinde yapılarak size ulaştırılmaktadır. İstanbul içinde her semte hizmet vermekteyiz. Ücretsiz kargo seçeneği ile kargolarınız özel soğutmalı araçlarımızla ulaşım sağlamaktadır. Kargom nerede seçeneği ile site içerisinden kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz. Sizde hemen hem görseli hem tadıyla davetlilerinizi kendinize hayran bırakacağınız bu pastayı sipariş edin.

Canlı
Destek