Çizgi Film Karakteri Konsept Pasta
Çizgi Film Karakteri Konsept Pasta
Çizgi Film Karakteri Konsept Pasta

Çizgi Film Karakteri Konsept Pasta

: BE089
5.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çizgi film karakter pastaları çocuklar tarafından en çok beğenilen pasta modelleridir. Sevdikleri kahramanlarının pasta olarak tasarlanması onları çok mutlu etmektedir. Hem görüntüleri hem de lezzetleri ile büyük küçük herkesin beğenisini kazanan pastaları internetin olduğu her yerden online sipariş ederek satın alabilirsiniz.

 

Çizgi film karakter konsept pasta butik pasta modelleri arasında yer alan modellerimizden birisidir. Pastayı satın almak için emen sipariş formunu doldurarak çocuğunuz ve arkadaşlarının eğlenebilecekleri güzel bir parti yapabilirsiniz. Çocuklar doğum günü kutlamalarında renkli görünümleri ve lezzetleri ile dikkat çeken cupcake çeşitlerini, makaronları da beğenerek tüketmektedirler. Hem yaş pasta hem de ikramlık siparişlerinizi sitemizden online sipariş ederek yapılacak kutlamayı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

 

Sipariş formuna pastanın kaç kişilik olacağını, ikramlıklar için ise kaç adet satın almak istediğini belirttikten sonra teslim edilmesi gereken adres, tarih ve saati bildirerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 2 gün öncesinden siparişi alınan tüm ürünlerimiz gününde hazırlanmakta ve kargo le ücretsiz olarak istenilen tarih ve saatte adresinize teslim edilmektedir.

 

Canlı
Destek