Çizgi Film Karakterleri İki Katlı Konsept Pasta
Çizgi Film Karakterleri İki Katlı Konsept Pasta
Çizgi Film Karakterleri İki Katlı Konsept Pasta

Çizgi Film Karakterleri İki Katlı Konsept Pasta

: BE078
5.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
5000 TL
20
5750 TL
25
6250 TL
30
6750 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
11500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Rafadan tayfa çocukların en çok sevdikleri çizgi filmler arasında yer almaktadır. Bu çizgi filmin kahramanlarından tasarlanan çizgi film karakterli iki katlı konsept pasta çocuklar kadar büyüklerinde ilgisini çekiyor. İki katlı olan pasta 15 kişilik ile 50 kişilik arasında üretilmektedir. Doğum günü kutlamasına katılacak davetli sayısına göre pastanın büyüklüğü değişmektedir. Uygun fiyatlı ve özel tasarım pasta arıyorsanız sitemize gelerek online pasta siparişinizi verebilirsiniz.

 

Online sipariş vermek için sitemizde bulunan formu doldurmanız gerekiyor. Pastanın kaç kişilik olması gerektiği, adres bilgisi, teslim tarihi ve teslim saatini forma girmelisiniz. Ürün içeriği alanından ise pastanın hangi aromalardan oluşmasını istiyorsanız içeriğini yazabilirsiniz. İyi ki doğdun, yaş gibi pastanın üzerine yazdırmak istediğiniz yazı var ise ürün yazısı alanından bize iletebilirsiniz.

 

Pastalarımızı gününde hazırlamaktayız ki size en taze hali ile teslim edilsin. Ücretsiz kargo ile istediğiniz tarih ve saatte adresinize sorunsuz ürünleriniz ulaştırılmaktadır. Siz de sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız pasta modellerimizi inceleyerek online sipariş verip satın alabilirsiniz.

Canlı
Destek