Dondurma Şeker Temalı Pasta
Dondurma Şeker Temalı Pasta
Dondurma Şeker Temalı Pasta
Dondurma Şeker Temalı Pasta
Dondurma Şeker Temalı Pasta
Dondurma Şeker Temalı Pasta

Dondurma Şeker Temalı Pasta

: BE140
4.500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4500 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Butik pasta modelleri arasında yer alan dondurma şeker temalı pasta özellikle kız çocukları için sürpriz doğum günü pastası olabilir. Pastanın üzerindeki figürler, renkli temalar, süslemeler yalnız çocuklar tarafından değil büyükler tarafından da çok beğenilmektedir.

Dondurma ve şeker sevmeyen çocuk yok gibidir. Sevdikleri ürünleri pastanın üzerinde görmek onları mutlu edecektir. Pastanın siparişini online verebilirsiniz. Seçtiğiniz pastanın üzerine tıkladığınızda sipariş formunun bulunduğu sayfa açılacaktır. Burada sizden bazı bilgiler istenecektir. Pastanın kaç kişilik olacağı, adres bilgisi, teslim tarihi, teslim saati, ürün yazısı ve ürün içeriğinin belirtilmesi gerekmektedir. Siparişler 2 gün öncesinden verilmelidir.

 

Tüm butik pasta modellerimiz siparişin teslim edileceği gün tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır. En taze ve e lezzetli hali ile adresinize ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir. Ürünlerimizin bozulmaması için özel soğutmalı araçlarda taşımaktayız.

 

Butik pasta modellerimizi sitemizden inceleyerek online sipariş kolaylığından faydalanabilirsiniz. Doğum günleri pasta, söz- nişan pasta, bebek pastaları, yetişkin pastaları gibi farklı kategorilerde yer alan modellerimizi konseptinize göre arayabilirsiniz.

Canlı
Destek