Emoji Model Konsept Pasta
Emoji Model Konsept Pasta

Emoji Model Konsept Pasta

: BE097
4.750,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

günü kutlamalarında sipariş edilen pasta modellerinden birisidir. Görüntüsü ile pastaya bakanların yüzünde gülümseme oluşturan pastayı online sipariş ederek çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

 

Görüntüsü görerek seçilen pastaların tatlarının da lezzetli olması önemlidir. Bizler sizlere pastaları en taze hali ile teslim etmekteyiz. Siparişi teslim edeceğimiz günün sabahında hazırladığımız pastalarımız her zaman taze olmaktadır. Pastanızı gönül rahatlığı ile konuklarınıza teslim edebilirsiniz. Çocuklarımız bizim için çok değerlidir. Bebeğin cinsiyetinin öğrenilmesi ile başlayan kutlamalar aileler için en önemli ve özel günlerdir. Babay shower, doğum, ilk dişinin çıktığında olduğu gibi ilk doğum günü partisi de her zaman özel olarak kutlanmaktadır.

 

Sitemizde her özel güne göre tasarlanmış birbirinden güzel pasta seçenekleri yer alıyor. Sizin kutlamanıza en uygun pastayı seçerek online olarak pasta siparişinizi verebilirsiniz. Pastanız gününde istediğiniz adrese teslim edilecektir. Unutmayın sevdiklerinizi özel günlerinde hatırlamak ve pasta ile yapacağınız kutlamayı taçlandırmak hem sizi ve de sevdiklerinizi mutlu edecektir.

Canlı
Destek