Figür Mavi Araba Model Konsept Pasta
Figür Mavi Araba Model Konsept Pasta
Figür Mavi Araba Model Konsept Pasta

Figür Mavi Araba Model Konsept Pasta

: BE110
5.750,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
20
5750 TL
25
6250 TL
30
6750 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
11500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Arabaları seven arkadaşınız, eşiniz ya da çocuğunuz için sipariş vererek doğum günlerini kutlayabilir ve unutamayacakları bir kutlama hazırlayabilirsiniz. Figür mavi araba model pasta özellikle erkekler tarafından beğenilen ve sipariş edilen bir modeldir.

 

Günümüzde artık pastaneler arasında dolaşarak pasta siparişi verilmiyor. İnternetin olduğu her yerden online pasta siparişi verebilirsiniz. Görünümleri ile herkesi hayran bırakan yüzlerce pasta modeli arasından istediğiniz konsept pastayı bulabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz pastanın üzerine tıklayarak açılan sayfada bulunan formu online doldurabilir ve pastayı satın alabilirsiniz.

 

Siparişini verdiğiniz pasta ya da diğer tüm butik pastalar hakkında bilgi almak isterseniz telefon numaramızdan bizi arayabilirsiniz. Tüm pastalarımız gününde yapılmakta ve size görünümleri kadar güzel tadı ile adresinize kadar getirilmektedir. Konuklarınıza faklı lezzetler sunmak isterseniz ikramlık olarak cupcake siparişiniz de sitemizden online verebilirsiniz. Davetli sayısına göre kaç tane istiyorsanız ona göre hazırladığımız bu lezzetler ile ikramlık sorununuzu da çözebilirsiniz. Pastalarımızı ve ikramlıklarımız İstanbul ilinin her yerine ücretsiz kargo ile teslim etmekteyiz.

Canlı
Destek