Figür Mavi Araba Model Konsept Pasta
Figür Mavi Araba Model Konsept Pasta
Figür Mavi Araba Model Konsept Pasta

Figür Mavi Araba Model Konsept Pasta

: BE110
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7250 TL
45
8000 TL
50
9500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Arabaları seven arkadaşınız, eşiniz ya da çocuğunuz için sipariş vererek doğum günlerini kutlayabilir ve unutamayacakları bir kutlama hazırlayabilirsiniz. Figür mavi araba model pasta özellikle erkekler tarafından beğenilen ve sipariş edilen bir modeldir.

 

Günümüzde artık pastaneler arasında dolaşarak pasta siparişi verilmiyor. İnternetin olduğu her yerden online pasta siparişi verebilirsiniz. Görünümleri ile herkesi hayran bırakan yüzlerce pasta modeli arasından istediğiniz konsept pastayı bulabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz pastanın üzerine tıklayarak açılan sayfada bulunan formu online doldurabilir ve pastayı satın alabilirsiniz.

 

Siparişini verdiğiniz pasta ya da diğer tüm butik pastalar hakkında bilgi almak isterseniz telefon numaramızdan bizi arayabilirsiniz. Tüm pastalarımız gününde yapılmakta ve size görünümleri kadar güzel tadı ile adresinize kadar getirilmektedir. Konuklarınıza faklı lezzetler sunmak isterseniz ikramlık olarak cupcake siparişiniz de sitemizden online verebilirsiniz. Davetli sayısına göre kaç tane istiyorsanız ona göre hazırladığımız bu lezzetler ile ikramlık sorununuzu da çözebilirsiniz. Pastalarımızı ve ikramlıklarımız İstanbul ilinin her yerine ücretsiz kargo ile teslim etmekteyiz.

Canlı
Destek