Hayvanlar Diyarı Model Konsept Doğum Günü Pastası

: BE038
5.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
5000 TL
20
5750 TL
25
6250 TL
30
6750 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
11500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çocuklarınıza birçok hayvan figürünü üzerinde barından bu güzel pastayı seçerek yeni yaşında en güzel hediyeyi verebilirsiniz. Sizler seçtiğiniz hayvanlar diyarı konsept doğum günü pastasının görseli ile çocuklarınızı memnun ederken davetlilerinizle birlikte lezzetine doyamayacağınız bu pasta sayesinde tam not alacaksınız.

 

Online sipariş imkanımız sayesinde sizlere yerinizden ayrılmadan tek tıkla sipariş oluşturma imkanı sunmaktayız kapı kapı gezmeden seçeceğiniz konsepte uygun hem pasta hem de ikramlıklar bularak vaktinizi başka hazırlıklar için harcayabilirsiniz. Online sipariş formumuzda size sorulan kaç kişilik pasta isterseniz seçmek olacaktır. Seçiminizden sonra çikolatalı, meyveli, makaron ve birçok içerikten birini damak zevkinize göre seçebilirsiniz. Teslimat adresi ve tarihini de bildirdikten sonra pastanızın üzerine not ekleyebilirsiniz.

 

 Teslimat günü hazırlanan pastalarınız taze olarak adrese teslim edilmektedir. Özel soğutmalı araçlarımızla teslim edilen pastalarımız için kargo tamamen ücretsizdir. Kargom nerede seçeneği sunan sitemiz ile kargo takibi yapabilmek mümkündür. Sizlerde en özel anlarınız için sipariş vermek isterseniz hemen sipariş formu oluşturun siparişlerinizi 2 gün önceden oluşturmanız gerekmektedir

Canlı
Destek