Makaronlu Çiçekli Konsept Pasta
Makaronlu Çiçekli Konsept Pasta
Makaronlu Çiçekli Konsept Pasta

Makaronlu Çiçekli Konsept Pasta

: BE086
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3000 TL
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çiçek buketi gibi görünen pasta ile annenize, eşinize güzel bir doğum günü kutlaması hazırlayabilirsiniz. Çiçekler ile süslenmiş pastanın yanında küçük makaronlarda bulunmaktadır. Farklı tasarım pasta arayanlar için güzel bir seçenek olabilir. Makaronlu çiçekli konsept pasta butik pasta modellerimizden sadece biridir. Sitemizde anne ve çiçekler model konsept pasta, renkli unicorn pasta, kral tacı konsept pasta gibi daha birçok pasta modelimiz yer almaktadır.

 

Tüm pasta modellerimiz gününde tasarlanarak hazırlandığı için görüntüleri gibi lezzetleri de muhteşemdir. Gönül rahatlığı ile misafirlerinize ikram edebileceğiniz pastayı satın almak için online sipariş seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Sipariş formunu doldurarak pastayı satın alabilirsiniz. Kısa sürede tamamlanan siparişler gününde adresinize sorunsuz olarak teslim edilecektir.

 

İstanbul’un hem Asya hem da Avrupa yakasına ücretsiz kargo ve özel soğutmalı araçlar ile pastalarınız en taze hali ile teslim edilmektedir. Pastalarımız hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaramızdan bizi arayabilir ya da whatsapp üzerinden bize yazabilirsiniz. Butik pasta modelleri yanında ikramlık ürünler ve şerbetli tatlılar kategorilerinde yer alan ürünlerimizi de inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz.

Canlı
Destek