Mimar Mühendis Temalı Konsept Pasta
Mimar Mühendis Temalı Konsept Pasta
Mimar Mühendis Temalı Konsept Pasta
Mimar Mühendis Temalı Konsept Pasta

Mimar Mühendis Temalı Konsept Pasta

: BE207
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3000 TL
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Tüm butik pasta modellerimizde olduğu gibi mimar mühendis temalı pasta modelini de online sipariş verebilirsiniz. Mimar ya da mühendis olan arkadaşlarınıza, eşinize, çocuğunuza yaptığı mesleğe uygun pasta modeli çok daha büyük sürpriz olacaktır. Pastanın görünüşü kadar tadı da güzeldir.

 

Hangi pasta modelini seçerseniz seçin tüm pasta modellerimiz kişiye özel tasarlanmaktadır. Pastanın içeriği sizin istediğiniz tatlardan yapılmaktadır. Pastanın büyüklüğü sizin davetinize katılacak kişi sayısına göre değişmektedir. Adres bilgisi, pastanın kaç kişilik hazırlanması gerektiği, pastanın teslim edileceği tarih ve saati ila ürün içeriğini formda belirterek pasta siparişinizi online satın alabilirsiniz. Pastanız gününde hazırlanacak ve ücretsiz kargo ile adresinize tam vaktinde hiçbir sorun yaşanmadan ücretsiz kargo ile teslim edilecektir.

 

Sitemizde bulunan ürünler yalnız butik pasta modellerinden ibaret değildir. İkramlık cupcake çeşitlerimiz ve tatlılarımız da vardır. İkramlık ürünler tek kişilik üretilmektedir. Davetli sayısı kadar adet olarak sipariş edebilirsiniz. Tatlı çeşitlerimiz ise kilo ile satılmaktadır. Tüm ürünlerimiz için online sipariş formunu doldurarak satın alabilirsiniz.

Canlı
Destek