PubG Model Doğum Günü Pastası
PubG Model Doğum Günü Pastası

PubG Model Doğum Günü Pastası

: BE014
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3000 TL
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10499 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Babanıza, erkek kardeşinize sipariş edebileceğiniz pubG model doğum günü pastası farklı bir seçenek olacaktır. Özellikle erkekler tarafından beğenilen ürünümüzü online sipariş vererek farklı bir konseptte doğum günü partisi yapabilirsiniz.

 

Pastanın üzerindeki figürler ve süslemeler gerçek gibi durmaktadır. Görüntüsü kadar tadı da muhteşem olan pasta sipariş gününde hazırlanmaktadır. En lezzetli ve taze hali ile misafirlerinize gönül rahatlığı ile ikram edebilirsiniz.

Dolaşarak pasta arayışına girmek oldukça yorucu ve zahmetlidir. Hazırlayacağınız doğum günü kutlamasına daha fazla zaman ayırmak istiyorsanız pastanızı online sipariş etmelisiniz. Pastanın yanında konuklara ikram etmek için sitemizde bulunan cupcake çeşitlerini inceleyerek misafirlerinize farklı lezzetler tattırabilirsiniz.

 

Pasta ya da cupcake siparişleriniz için form doldurmalısınız. Pastanın kaç kişilik olacağını, kaç adet cupcake istediğinizi 2 gün öncesinden bildirmelisiniz. Adres bilgileri ve teslim edilmesi gereken tarihin de bildirilmesi gerekmektedir.

 

Butik pasta modellerinden hangisini sipariş ederseniz edin içeriğini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz iletişim numaramızdan biz arayabilir ya da whatsapp üzerinden isteklerinizi yazabilirsiniz.

 

 

 

Canlı
Destek