Renkli Çiçekler Makaronlar Konsept Pasta
Renkli Çiçekler Makaronlar Konsept Pasta
Renkli Çiçekler Makaronlar Konsept Pasta
Renkli Çiçekler Makaronlar Konsept Pasta

Renkli Çiçekler Makaronlar Konsept Pasta

: BE122
2.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2800 TL
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Rengarenk çiçekleri seven bir yakınınız, eşiniz, arkadaşınız ya da çocuğunuz için renkli çiçekler makaron konsept pasta ile sürpriz parti yapabilirsiniz.

Online sipariş ile pastanızı birkaç dakikada satın alabilirsiniz. Farklı tasarım pasta arayışında olanların yapması gereken sitemizde yer alan ürünleri incelemeleri yeterlidir. Her konsept için ayrı ve kişiye özel pasta yapmaktayız.

 

Butik pasta modelleri arasında bulunan ve doğum dünü kutlamaları için renkli çiçekler makaronlar konsept pasta siparişi vermek isteyenlerin form doldurmaları gerekmektedir. Forma adres bilgileri, pastanın kaç kişilik hazırlanması gerektiği, teslim tarihi ve teslim saatinin belirtilmesinin ardından pastanızı satın alabilirsiniz. İstanbul’da hizmet veren firmamız il içerisinde kargonuzu ücretsiz olarak adresine teslim etmektedir.

 

Butik pasta modelleri yanında davetlerde ikram edebileceğiniz ürünlerimizde bulunmaktadır. Tek kişilik olarak imal ettiğimiz cupcake ve makaronları adet olarak sipariş edebilirsiniz.

Tüm ürünlerimiz sipariş gününde hazırlanmakta ve en taze hali ile sizlere teslim edilmektedir. İletişim numaramızdan bize ulaşabilir ya da whatsapp kanalından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Canlı
Destek