Renkli Şekerler Model Konsept Pasta
Renkli Şekerler Model Konsept Pasta
Renkli Şekerler Model Konsept Pasta

Renkli Şekerler Model Konsept Pasta

: BE074
3.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3250 TL
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Görüntüsü ile herkesin hayran olduğu renkli şekerler model konsept pasta ile unutulmaz bir konsept ve enfes lezzetler eşliğinde doğum günü kutlaması yapabilirsiniz.

 

Renkli şekerler model konsept pastayı almak için sipariş formunu doldurmanız halinde pastanız belirttiğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilecektir. Telefon numaramızdan bize ulaşabilir ve tüm ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz pastanın içeriğinde değişiklik yapabilirsiniz. Sipariş formuna pastanın kaç kişilik olacağı, ürünün içeriği( çikolatalı, krokanlı, vişneli, vanilyalı gibi) teslimat günü ve saati gibi bilgileri vermelisiniz. Pastanın üzerine yazdırmak istediğiniz yazı var ise ürün yazısı alanından bize iletebilirsiniz.

 

Renkli şekerler model konsept pasta ve diğer butik pasta modelleri teslim edileceği gün hazırlanmaktadır. İstenilen tarih ve saatte ücretsiz kargo ile adresinize kadar teslim edilir. Aynı gün hazırlanan pastanızı misafirlerinize en taze hali ile ikram edebilirsiniz. Bu ürünümüz dışında sitemizde çeşitliliği ile dikkat çeken yüzlerce pasta modelimiz bulunmaktadır. Özel günleriniz için bu pasta modellerini inceleyerek en çok beğendiğiniz pastayı online sipariş edebilirsiniz.

Canlı
Destek