Yetişkin Kadın Model Konsept Doğum Günü Pastası
Yetişkin Kadın Model Konsept Doğum Günü Pastası

Yetişkin Kadın Model Konsept Doğum Günü Pastası

: BE022
2.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2250 TL
15
3250 TL
20
3800 TL
25
4300 TL
30
5000 TL
35
5500 TL
40
6400 TL
45
7400 TL
50
8500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

 Birçok pasta modelimizle aradığınız konsepte tek tıkla ulaşma imkanı sunmaktayız. Pasta modellerimize site içerisinden kolayca ulaşabilir böylelikle hem zamandan hem de uygun fiyatlı pastalara kapı kapı gezmeden ulaşabilirsiniz. Online sipariş formunu doldurarak sizlerde sevdiklerinizle muhteşem bir gün geçirebilirsiniz.

 

 

 Sipariş vermek için öncelikle misafir girişi ya da üye girişi yapılmalıdır. İstediğiniz pastanın kaç kişilik olacağını açılan formdan seçmeniz gerekmektedir. 10 ile 50 kişilik arası sipariş verebileceğiniz gibi pastanızı çikolatalı, frambuazlı, çilekli, muzlu gibi birçok içeriği de damak zevkinize göre seçebilirsiniz. Patanızın üzerinde yazılacak yazıyı da seçme imkanı sunulmaktadır. Dilerseniz tarih dilerseniz isim yazılabilmektedir. Teslim edilecek tarih ve teslimat saati de mutlaka bildirilmelidir. Sizde yetişkin kadın model konsept doğum günü pastasını hem görüntüsü hem de tadı ile davetlilerinize sipariş verebilirsiniz.

 

Pastalarımız özel soğutmalı araçlarla kapınıza kadar teslime dilmektedir. Kargom nerede seçeneği ile sitemizden kolayca kargonuzun durumunu takip edebilmekte mümkün olmaktadır. Ayrıca Avrupa yakası Anadolu yakası fark etmeden her yere ücretsiz teslimat yapılmaktadır. Birçok pasta modelimizle aradığınız konsepte tek tıkla ulaşma imkanı sunmaktayız. Pasta modellerimize site içerisinden kolayca ulaşabilir böylelikle hem zamandan hem de uygun fiyatlı pastalara kapı kapı gezmeden ulaşabilirsiniz. Online sipariş formunu doldurarak sizlerde sevdiklerinizle muhteşem bir gün geçirebilirsiniz.

 

 

 

Canlı
Destek