Altın Varak Detaylı Konsept Pembe Pasta
Altın Varak Detaylı Konsept Pembe Pasta
Altın Varak Detaylı Konsept Pembe Pasta
Altın Varak Detaylı Konsept Pembe Pasta

Altın Varak Detaylı Konsept Pembe Pasta

: BE213
1.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
1800 TL
15
2500 TL
20
3300 TL
25
4000 TL
30
4850 TL
35
5500 TL
40
6300 TL
45
7000 TL
50
8000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Gösterişli ve dikkat çeken ürün altın varak detaylı konsept pasta varak düşkünü olan yakınlarınız için hoş bir sürpriz olabilir. Doğum gününde sevdiklerinizi alacağınız güzel bir pasta ve kutlama ile mutlu edebilirsiniz. Pasta görüntüsü ile ışıl ışıl bir tablo gibidir. Pastayı satın almak istiyorsanız sitemizi ziyaret ederek internet üzerinden satın alabilirsiniz.

 

Altın varak detaylı konsept pasta almak için sitede bulunan formu doldurmanız gerekiyor. Forma adres bilgisi, ürün içeriği, teslim tarihi, teslim saati bilgilerini girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Sevdiklerinize vermek istediğiniz özel bir mesaj var ise bu mesajı ürün yazısı alanından bize iletebilirsiniz. Ürün içeriği hakkında bilgi almak ve içeriğinde değişiklik yapmak isterseniz whatsapp kanalından bize ulaşabilirsiniz.

 

Tüm butik pasta modellerimiz teslim edileceği günün sabahında tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır. Hazırlanan pastalar özel soğutmalı araçlara taşınmakta ve bu araçlar ile bozulma yaşanmadan müşterilerin adreslerine kadar ücretsiz kargo ile ulaştırılmaktadır. Yaş pasta modelleri yanında konuklarınıza ikram etmek istediğiniz ürünleri de sitemizden sipariş edebilirsiniz.

Canlı
Destek