Uçak ve Erkek Figürlü 2 Yaş Pasta
Uçak ve Erkek Figürlü 2 Yaş Pasta
Uçak ve Erkek Figürlü 2 Yaş Pasta
Uçak ve Erkek Figürlü 2 Yaş Pasta

Uçak ve Erkek Figürlü 2 Yaş Pasta

: BE200
4.750,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

2 yaşına giren erkek çocukları için özel tasarlanan uçak ve erkek kardeş figürlü 2 yaş pasta farklı bir tercih olabilir. Pasta, ileride çocuğunuzun çekilen fotoğraf karelerine baktığında yapılan kutlamanın ne kadar özel olduğunu hatırlamasını sağlayacaktır.

 

Artık günümüzde pasta siparişleri internet üzerinden online verilmektedir. Hem pastanın görüntüsü hem de uygun fiyatlar ile sitemizde sergilenen pasta modellerini bir arada görmek pasta satın almak isteyenler için avantajlı olmaktadır. Sitede bulunan formu online doldurarak pastayı satın alabilirsiniz. Kısa sürede tamamlanacak forma adres bilgisi, pastanın kaç kişilik olacağı, teslim tarih ve saati, ürün içeriği, ürün yazısı alanlara istenen bilgilerinin girilmesi ile siparişiniz tamamlanır.

 

Tüm butik pasta modellerimiz siparişin teslim edileceği günün sabahında tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır. Görselini gördüğünüz pastanın aynısı üretilmektedir. İstediğiniz değişiklikler ya da ilave edilmesini istediğiniz farklı fikirleriniz var ise bunları bize iletişim numaramızdan ulaşarak bildirebilirsiniz. Tüm ürünler ücretsiz kargo ile tam vaktinde adresinize teslim edilmektedir.

Canlı
Destek