Rulet Temalı Konsept Pasta
Rulet Temalı Konsept Pasta
Rulet Temalı Konsept Pasta
Rulet Temalı Konsept Pasta
Rulet Temalı Konsept Pasta
Rulet Temalı Konsept Pasta

Rulet Temalı Konsept Pasta

: BE202
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Rulet temalı konsept pasta ile sevdiğiniz bir arkadaşınıza farklı konsept olarak hazırlanmış pasta hediye edebilirsiniz. Pasta iki katlıdır. Oyun kağıdı, zar gibi figürlerin kullanıldığı ve Las Vegas sembolü ile farklı tasarım pasta görenlerin hayranlığını kazanıyor. Pastanın görünüşü kadar tadı da muhteşemdir. Tadının damağınızda kalacağını iddia ediyoruz.

 

Rulet temalı konsept pasta ya da diğer tüm modellerimizi sitemizden online form doldurarak satın al seçeneğinden pastanızı alabilirsiniz. Beğendiğiniz pastanın içeriğinde değişiklik yapabilirsiniz. İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa yakasına tüm ürün siparişlerimizi ücretsiz olarak verilen adreslere teslim etmekteyiz. Pasta siparişi verdiğinizde ürünün kaç kişilik olacağı, teslim tarih ve saati, ürün içeriği bilgilerin forma girilmesi gerekiyor. Pasta modeli ve içeriği hakkında bilgi almak için whatsapp üzerinden bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

 

Rulet temalı konsept pasta modeli yanında farklı organizasyonlar için hazırlamış olduğumuz pasta modellerimiz bulunmaktadır. Acele etmeyin ve tüm ürünlerimizi inceleyin! Seçmiş olduğunuz pasta ile sevdiklerinizin özel günlerini unutulmaz anılar haline getirebilirsiniz.

Canlı
Destek