Cinsiyet Temalı Pasta
Cinsiyet Temalı Pasta
Cinsiyet Temalı Pasta

Cinsiyet Temalı Pasta

: BE141
2.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2800 TL
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Günümüzde bebeklerin cinsiyetlerinin öğrenildiği zamanlarda küçük kutlamalar yapılmaktadır. Bu özel kutlamanın pastası da özeldir. Hem pembe hem mavi olarak tasarlanan pastanın siparişini vermek için sipariş formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

 

Bebek pastaları ve çocuk pastaları en çok satışı olan pastalardır. Renkli görünümleri ile çok fazla dikkat çekmektedir. Ürünlerimiz hem taze hem de lezzetlidir. Misafirlerinize gönül rahatlığı ile ikram edebilirsiniz. Ücretsiz kargo ile İstanbul’un tüm ilçelerine ürünlerimiz teslim edilmektedir.

 

Butik pasta modelleri arasında cinsiyet temalı pasta siparişi için form doldurmanız gerekmektedir. Pastanın kaç kişilik olacağı, teslimat adresi, teslim tarihi, teslim saati, ürün içeriği, ürün yazısı alanlarının doğru ve eksiksiz doldurulmalıdır. Pastanın içeriğinde değişiklikler yapabilirsiniz. Krokanlı, vişneli, çikolatalı gibi farklı lezzetler arasından en çok beğendiğiniz içeriği tercih edebilirsiniz. Pastanın üzerine yazı yazdırmak isterseniz vereceğiniz mesajı ürün yazısı alanından yazabilirsiniz.

Cinsiyet temalı pasta dışında sitemizde yüzlerce farklı tasarımlar ile hazırlanmış pasta modelimiz bulunmaktadır. Cupcake ve şerbetli tatlı seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Online olarak siparişlerinizi vererek birkaç dakikada pasta sorununuzdan kurtulabilirsiniz.

Canlı
Destek