Winnie The Poo Konsept Pasta
Winnie The Poo Konsept Pasta
Winnie The Poo Konsept Pasta

Winnie The Poo Konsept Pasta

: BE063
5.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
5000 TL
20
5750 TL
25
6250 TL
30
6750 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
11500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Winnie the poo çizgi filmi çocuklar tarafından ilgi ile izlenmektedir. Sevdikleri çizgi film kahramanlarını pastanı üzerinde gören çocuklar çok mutlu oluyorlar. Gökkuşağı ve çizgi karakterlerin birleştiği pasta renkli görünümü ile bir tablo gibi görünmektedir.

 

Doğum gününde çocuğunuza bu pastayı sipariş ederek sevdikleri karakterler ile birlikte güzel bir kutlama yapabilirsiniz. Pastayı satın almak istiyorsanız kısa sürede online olarak sipariş formunu doldurarak siparişinizi verebilirsiniz. 15 kişilikten 50 kişiliğe kadar ürettiğimiz pastayı davete katılacak kişi sayısına göre sipariş edebilirsiniz. Her pasta kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Kişi sayısına göre büyüklüğü, istediğiniz içeriğe göre pastanın aroması ayarlanmaktadır. Teslim adresi, tarih ve saatine göre gününde hazırlanarak adresinize teslim edilmektedir.

 

İstanbul’da hizmet veren firmamız hem Asya hem de Avrupa yakasına ücretsiz kargo ile ürünleri teslim etmektedir. Ürünler özel soğutmalı araçlarda taşınmakta ve bozulma yaşanmadan müşterilere teslim edilmektedir. Sitemizde bulunan pasta modellerini inceleyerek konseptinize uygun olan pastayı birkaç dakikada online sipariş ederek gününde size teslim edilmesini sağlayarak pasta sorununuzdan kurtulabilirsiniz.

Canlı
Destek