Küçük Kız Bahçe Model Konsept Pasta
Küçük Kız Bahçe Model Konsept Pasta
Küçük Kız Bahçe Model Konsept Pasta

Küçük Kız Bahçe Model Konsept Pasta

: BE066
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3000 TL
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çiçek bahçesi gibi görünen ve küçük kız figüründen yapılan pastanın görüntüsünü gören hayran oluyor. Küçük kız bahçe model konsept pasta ile kızınıza sürpriz bir kutlama düzenleyebilirsiniz.

 

Son yıllarda tüm özel günlere önem verilmekte ve her kutlama için özel pasta siparişi verilmektedir. Pasta seçiminizi internet üzerinden yapabilirsiniz. Sitemizde birbirinden farklı tasarım pasta modelleri bulunmaktadır. İncelediğinizde kendi konseptinize uygun pasta modeli mutlaka bulabilirsiniz. Pasta siparişinizi online olarak vermek sizin için çok daha avantajlı olacaktır. Online pasta siparişi vermek için form doldurmanız gerekiyor. Pastanın kaç kişilik olacağı, teslimat adresi, teslim tarihi, teslim saati bilgilerinin verilmesi gerekmektedir. Ürün içeriği alanından pastanızın hangi lezzetlerden hazırlanmasını istiyorsanız bize yazabilirsiniz.

 

Tüm butik pasta modellerimiz gününde tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır. Ürünler daha sonra özel soğutmalı araçlar ile adresinize kadar getirilmektedir. İstanbul’un tüm ilçelerine ürünler ücretsiz kargo ile ulaştırılmaktadır. Bizimle telefon numaramızdan iletişime geçerek pasta modelleri hakkında bilgi alabilir ve istediğiniz pastayı online sipariş edebilirsiniz.

Canlı
Destek