Araba Model Konsept Pasta
Araba Model Konsept Pasta
Araba Model Konsept Pasta

Araba Model Konsept Pasta

: BE082
5.750,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
20
5750 TL
25
6250 TL
30
6750 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
11500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Erkek çocukları için daha çok sipariş edilen araba model konsept pastayı araba tutkunu babanız, eşiniz ya da bir arkadaşınız için de sipariş edebilirsiniz. Pastanın üzerinde araba görenler pastaya hayranlıkla bakıyorlar. Gerçek bir araba gibi görünen pastanın görüntüsü kadar tadı da mükemmeldir. Teslim edilecek günün sabahında en kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanan pastanın tadı damağınızda kalacaktır.

 

Artık günümüzde pastaneleri gezerek pasta arayışı son bulmaktadır. Pasta siparişleri internetin kullanıldığı her ortamda online olarak verilmektedir. Online sipariş çok kolay olmaktadır. Pastaların görselleri ile sitede sergilenmesi doğum günü kutlamasında nasıl bir pasta sipariş edeceğine karar veremeyenler için güzel bir hizmet olmaktadır. Sitemizde butik pasta modelleri yapılacak kutlamalar için farklı kategorilerde yer almaktadır. Doğum günü için doğum günü pastaları, söz- nişan için söz-nişan pastaları gibi başlıkları tıklayarak kutlanacak güne özel tasarlanan pasta modellerimizi inceleyebilirsiniz.

 

Pastayı satın almak için sipariş formunu online doldurmanız yeterli olacaktır. Sevdiklerinizi mutlu etmek ve unutulmaz bir doğum günü kutlaması için ürünlerimiz inceleyerek pasta seçimi yapabilir, siparişiniz online verebilirsiniz.

Canlı
Destek