Gökkuşağı Kremalı Konsept Pasta
Gökkuşağı Kremalı Konsept Pasta
Gökkuşağı Kremalı Konsept Pasta
Gökkuşağı Kremalı Konsept Pasta

Gökkuşağı Kremalı Konsept Pasta

: BE223
6.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Gökkuşağı kremalı konsept pasta görüntüsü ile gerçekten gökkuşağı açmış gibi görünüyor. Özel gün kutlamalarında en çok beğenilen pasta modeli ile sevdiklerinizi doğum günlerinde mutlu edebilirsiniz. Pastanın görüntüsü kadar tadı da muhteşemdir. Hem taze hem lezzetli pasta arıyorsanız en doğru adreste bulunuyorsunuz.

 

Pasta siparişleri son yıllarda internet üzerinden verilmektedir. Online sipariş ile pasta seçimleri çok daha kolay olmakta ve pasta sorunu kısa sürede çözülmektedir. Online sipariş için form doldurmalısınız. Birkaç dakikada adres bilgisi, pastanın kaç kişilik olacağı, teslim edilmesi istenen tarih ve saat, ürün içeriği ve ürün yazısı alanlarına bilgilerin girilmesi ile sipariş onaylanır. Pastanız gününde evinize teslim edilir.

 

Tüm pasta modellerimiz sipariş gününde hazırlanmaktadır. En taze hali ile ücretsiz kargo ile adreslere ulaştırılır. Sitemizde bulunan pasta modellerini inceleyerek özel tasarım pasta ile özel günlerde özel bir kutlama yapabilirsiniz. Farklı konseptler ile hazırlanan pastalar kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Farklı bir fikriniz var ise bizimle paylaşın, biz sizin adınıza tasarlayalım.

Canlı
Destek