Aşk Temalı Sevgili Figürlü Pasta
Aşk Temalı Sevgili Figürlü Pasta
Aşk Temalı Sevgili Figürlü Pasta
Aşk Temalı Sevgili Figürlü Pasta

Aşk Temalı Sevgili Figürlü Pasta

: BE185
3.500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3500 TL
15
4500 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Sevgilinize ya da eşinize aşk temalı sevgili figürlü pasta ile güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Kadın ve erkek figürlerinin olduğu ve kalp ile bütünleşen pasta tablo gibi görünmektedir. Tam da aşıkların aşklarını tazeleyeceği pasta modeli sevdiklerinizi oldukça mutlu edecektir.

 

Aşk temalı sevgili figürlü pasta ve diğer butik pasta modelleri için sipariş formunu online doldurarak pastayı satın alabilirsiniz. Forma pastanın kaç kişilik olacağı, adres bilgisi, tarih ve saatini belirtmelisiniz. Ürün içeriğini sevdiğiniz aromalardan seçebilirsiniz. Sevgilinize vermek istediğiniz özel bir mesaj var ise ürün yazısı alanından bu mesajı bize iletebilirsiniz. Pastanız gününde hazırlanacak ve tam zamanında sorun yaşanmadan adresinize kadar getirilecektir. Ürün teslimatı için sizden kargo ücreti talep edilmeyecektir.

 

Pasta modellerimiz yanında misafirlere ikram etmek için son yıllarda çok gözde olan cupcake çeşitlerimizde bulunmaktadır. Bu ürünler tek kişilik olarak üretilmektedir. Adet olarak sipariş vereceğiniz ürünler hem görünüşleri hem de lezzetleri ile misafirleriniz tarafından tam not alacaktır. Sipariş için bizimle iletişime geçebilir ve sevdiklerinize güzel bir hediye verebilirsiniz.

Canlı
Destek