Atlı Karınca Model Konsept Pasta
Atlı Karınca Model Konsept Pasta
Atlı Karınca Model Konsept Pasta

Atlı Karınca Model Konsept Pasta

: BE108
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7250 TL
45
8000 TL
50
9500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çocukken atlıkarıncaya binmeyen yoktur. Herkesin severek bindiği atlıkarıncanın pasta olarak tasarlanması çok farklı bir konsept. Özellikle çocuklar için sipariş verebileceğiniz bu ürünü arkadaşlarınıza eski günleri hatırlamak adına da sipariş vererek onları çocukluğuna döndürebilirsiniz.

 

Butik pasta modellerinden birisi olan atlıkarınca model konsept pasta dışında sitemizde birbirinden farklı tasarımlar ile hazırlanmış pasta modelleri bulunmaktadır. 15 kişilikten 50 kişiliğe kadar üretimini yaptığımız pastanın kaç kişilik olması gerektiğine siz karar veriyorsunuz. Görünümü ile insanları büyüleyen bu şaheserin tadı da mükemmeldir. Butik pasta modelleri yanında sitemizde misafirlerinize ikram edebileceğiniz küçük lezzetleri de üretmektedir. Cupcake, cakepops gibi ürünler de yaş pastalar gibi davetlerin olmazsa olmazları arasına girmiştir.

 

Tüm ürünlerimiz için online sipariş formunu doldurmanız gerekmektedir. Formda belirtilen adrese istediğiniz tarih ve saatte ürünleriniz sorunsuz teslim edilir. İstanbul’un her ilçesine ücretsiz kargo servisimiz bulunmaktadır. Gününde hazırlanan ürünler özel soğutmalı araçlar ile sizlere getirilmektedir. Kargonuzu sitenin ana sayfasında bulunana kargom nerede alanından takip edebilirsiniz.

Canlı
Destek