Beyaz Üzeri Renkli Şekerlemeli

: BE171
90,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun?
15
1350 TL
20
1800 TL
25
2250 TL
30
2750 TL
35
3150 TL
40
3600 TL
45
4050 TL
50
4500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Beyaz üzeri renkli şekerleme ile çocuğunuzun doğum gününde ikramlık arayışına son verebilirsiniz. Kek üzerine kaplanan sos ile yapılan şekerlemenin üstü renkli şekerler ile kaplanmaktadır. Özellikle çocuklar tarafından çok beğenilen bu lezzetleri satın almak için sitemizi ziyaret edebilir ve sipariş formunu online doldurarak çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz.

 

Doğum günü gibi özel günler için yapılan her hazırlık itina ile yapılır. Kutlamalarda pasta ve ikramlıklar mutlaka olması gerekiyor. Hem pasta hem de ikramlık sorununuzu kısa sürede çözmek için ürün sayfasında bulunan formu online doldurmanız yeterli oluyor. Forma adres, adet, teslim tarihini belirtmeniz durumunda ürünler gününde hazırlanmakta ve ücretsiz kargo ile adresinize kadar teslim edilmektedir. Gününde hazırlandığı için her zaman ürünlerimiz tazedir. Misafirlerinize gönül rahatlığı ile ikram edebilirsiniz.

 

İkramlık ürünler yanında sitemizde birbirinden güzel ve lezzetli butik pasta modellerimiz de yer almaktadır. Her konsepte uygun pasta modelini bulabilirsiniz. İster nişan, ister doğum günü pastası alın her pasta kişiye özel olarak büyük bir titizlikle tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır.

Canlı
Destek