Cakepops

Cakepopslar son yıllarda her davet ve kutlamalarda görülen renkli küçük ikramlıklardır. Cakepops çocukların çok sevdikleri lezzetlerdir. Tek kişilik olarak üretilirler. Lolipop şeklinde görülen bu lezzetler renkli görünümleri ile dikkat çeken ürünlerdir.

İlk olarak kekleri pişirilen tatların üzerlerine süslemeler yapılması için keklerin soğuması gerekir. Yapımı zahmetli olan cakepopsun üzerleri çikolata ile kaplanır. Kek ile çikolatanın buluştuğu lezzetlerin üzerlerine yapılan süslemeler ile renkli şölenler oluşur.

Bu ürünleri online satın almak için sitemizde bulunan sipariş formunu doldurmanız gerekmektedir. Siparişi formuna kaç adet istediğinizi, hangi adrese teslim edilmesi gerektiğini, teslim edilmesi istenen tarih ve saati yazmanız halinde gününde siparişler elinizde olacaktır. Ücretsiz kargo ile İstanbul’un tüm ilçelerine ürünlerimiz teslim etmekteyiz.

Sitemizde cakepops dışında ikramlık olarak misafirlerinize sunabileceğiniz cupcake, ek ve macaron çeşitlerimizde bulunmaktadır. Doğum günü, evlilik yıldönümü, yılbaşı kutlamalarına uygun pasta arayışı içerisinde iseniz butik pasta modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Doğum günü gibi özel bir gün için alınan pasta da özel tasarım olmalıdır. Kızınızın sevdiği karakterden yapılan bir pasta, oğlunuzun tuttuğu takımın pasta olarak sipariş edilmesi, anneniz için satın aldığınız anne ve çiçekler konseptli pasta özel günlerinde daha mutlu olmalarını ve kendilerinin özel olduklarını hissettirecektir. Pastalarımızın tamamı özel tasarımlardır ve kişiye özel olarak üretilmektedir. Pastanın içeriği hakkında bilgi almak ya da içeriklerde değişiklik yapmak isterseniz iletişim numaramızdan bizi arayabilir ve sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Son yıllarda online pasta siparişi verenlerin sayısında artış olmuştur. Online sipariş hem zamandan tasarruf edilmesi hem de aradığınız pastayı daha kolay bulmanız demektir. Görselleri ile sitede sergilenen pastalar birbirinden güzel ve lezzetli tatlardır. Online olarak sipariş formunu doldurmanız halinde pastanız gününde ve saatinde teslim edilecektir. Siparişlerinizi 2 gün öncesinden vermelisiniz.

İstanbul’da pastaneleri tek tek dolaşmak çok zordur. Bu nedenle ister pasta ister ikramlıklar için yapmanız gereken çok kolay. Sitemizi ziyaret ederek en uygun fiyat garantisi ile online sipariş seçeneğini değerlendirmek. Gününde yapılarak teslim ettiğimiz ürünler her zaman taze ve lezzetlidir. Misafirlerinize gönül rahatlığı ile ikram edebilirsiniz.

Canlı
Destek