Macaron

Macaron Fransız şeflerinin özel reçeteleri hazırladığı badem ezmesi ve yumurta akının birleştirilmesi ile ortaya çıkan özel lezzetlerdir. Küçük ve renkli görünümleri ile son yıllarda çok fazla dikkat çeken bu lezzetler hem göze hem de damaklara hitap etmektedir. Portakallı, ahududulu, vanilyalı gibi seçenekleri bulunan macaronlar davetlerde misafirlere ikram edilen ikramlıkların başında gelir.

Çay yanlarında, kutlamalarda tercih edilen güzel ve lezzetli macaron siparişinizi online olarak verebilirsiniz. Meyve özlerini kullanılarak yapılan farklı tatlardan satın almak için sipariş formunu doldurmalısınız. Tek kişilik üretilen macaronlardan tane olarak kaç adet istediğinizi, adres bilgilerini, teslim tarih ve saatini belirterek siparişini onaylamanız durumunda gününde ve saatinde ürünleriniz evinize kadar ücretsiz kargo ile teslim edilecektir.

Macaron seçenekleri oldukça fazladır. Kavunlu, vanilyalı ya da çilekli olacağına siz karar verebilirsiniz. Özel günler ve kutlamalar için misafirlerinize sunabileceğiniz ürünlerin fiyatları da uygundur. Macaron siparişi yanında ikramlık olarak cakepops, cupcake ya da ek siparişi de verebilirsiniz. Tüm bu ikramlıklar birbirinden renkli görünümleri ve lezzetleri ile konuklarınız tarafından beğenilecektir.

İkramlıklar dışında sitemizde butik pasta modelleri de bulunmaktadır. Doğum günü, söz- nişan gibi özel günlerinizin daha özel olmasını istiyorsanız pasta siparişi ile kutlamalarınızı taçlandırmalısınız. Butik pasta modellerimiz doğum günü pastaları, kız çocuk pastaları, erkek çocuk pastaları, sevgili pastaları, genç nesil pastaları, bebek pastası, diş buğdayı pastası, naked cake pasta, yılbaşı pasta, taraftar pastası, yetişkin pastası ve çizgi film karakter pasta olarak farklı kategorilere ayrılmıştır. Kutlamanıza uygun olan pastayı bu kategorilere tıklayarak çok daha kolay bulabilirsiniz.

Butik pasta modellerini inceleyerek online sipariş formunu doldurmanız ardından seçtiğiniz pastayı satın alabilirsiniz. Pastanız tam vaktinde size teslim edilecektir. Teslimat gününde tasarlanan ve hazırladığımız pastalarımız her zaman taze ve lezzetlidir.

Sevdiklerinizi mutlu etmek için onlara sürpriz partiler düzenleyebilirsiniz. Pasta ve ikramlık sorunlarınızı sitemizde bulunan ürünler ile kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Kişiye özel olarak hazırlanan ürünler ile sevdiğiniz kişinin sizin için ne kadar özel olduğunu kanıtlayabilirsiniz. Siz siparişinizi birkaç dakikada verin biz size görüntüsü ve lezzeti ile misafirlerinizi büyüleyecek pastanızı kapınıza kadar getirelim.

Canlı
Destek