Ekler Pasta

Ekler yumuşak, ağızda dağılan arasına krema koyulan ve üzeri çikolata ile kaplanan küçük lezzetlerdir. Küçük büyük herkes tarafından beğenilen ekler çay yanında, kutlamalarda misafirler ikram edilen ürünler olarak çok talep görmektedir.

Ek siparişi vermek için online sipariş formunu doldurmalısınız. Forma eklerin kaç kişilik olacağı, adres bilgileri, teslim tarih ve saati bilgilerini doğru ve eksiksiz girdikten sonra sipariş et seçeneği ile işleminizi tamamlamış olursunuz.

Ekler birer lokmalık olarak üretilen ürünlerdir. Taze ve lezzetli olması için sipariş günü hazırladığımız ürünleri adresinize kadar ücretsiz kargo ile İstanbul’un tüm ilçelerine teslim etmekteyiz.

Sitemizde ikramlık ekler yanında birçok pasta çeşidimiz de bulunmaktadır. Butik pasta modellerimiz görselleri ile birlikte sizin beğeninize sunulmuştur. Evde ya da iş yerinizde internetin olduğu her yerden sitemizi ziyaret ederek ürünlerimizi inceleyebilir ve istediğiniz ürünü online sipariş edebilirsiniz.

Doğum günü gibi tüm özel gün kutlamaları için farklı konseptler ile hazırlanmış pasta modellerimiz bulunmaktadır. Pasta siparişi için sipariş formunu doldurmanız gereklidir. Ürünün içeriği, kaç kişilik olacağı, teslim tarih ve adres bilgilerini girerek siparişinizi verebilirsiniz. Pastanın üzerine yazı yazdırmak isterseniz ürün yazısı alanından ileteceğiniz mesajı bize iletebilirsiniz.

Pastanın içeriğinde değişiklik yapma şansınız bulunmaktadır. Sevdiğiniz lezzetleri bize bildirerek ürün içeriğinde değişiklik yapmak için iletişim numaralarımızdan ya da Whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Özel günlerin pastası ve ikramlıkları özel olmalıdır. İnsanların hayatları boyunca belki de bir kere yaşayacakları kutlamalar için günlerce hazırlıklar yapılmaktadır. Bu kutlamaların en önemli parçası pastalardır. Bu nedenle pasta seçimi önemlidir. Günün anlamına ve kişinin ilgi alanlarına uygun pasta seçimleri için sitemizde bulunan pasta modellerini inceleyebilirsiniz.

Online pasta siparişinin avantajları vardır. Pastanelerde dolaşmak yerine oturduğunuz yerden pasta seçimini yapmak, pastanın görselini ve fiyatını görmek insanları büyük bir yükten kurtarmaktadır. Zaman tasarrufu yanında en uygun pastayı bulmak çok daha kolay olacaktır. Kalan zamanınızı kutlamanın diğer hazırlıklarında harcayabilirsiniz.

Görüntüleri kadar hem taze hem de lezzetli pasta ve ikramlıklar için sitemizi ziyaret ederek online sipariş seçeneğini kullanabilirsiniz.

Canlı
Destek