Civciv Temalı Pasta
Civciv Temalı Pasta

Civciv Temalı Pasta

: BE136
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan butik pasta modelleri farklı organizasyonlar için tasarlanmıştır. Çocuk ya da bebekler için daha çok tercih edilen civciv temalı pasta modelimiz doğum günü konseptleri için oldukça uygun bir modeldir.

Pasta siparişini online olarak verebilir ve kısa sürede kutlamanın en önemli sorunundan kurtulabilirsiniz. Civciv temalı pastayı sipariş etmek için pastanın kaç kişilik olacağı, hangi tarih ve saatte teslim edileceği, pastanın içeriği, adres bilgileri alanlarının doldurulmanız gerekmektedir. Pastanın içeriğinde değişiklik yapabilirsiniz. İstediğiniz içerikleri formda yer alan ürün içeriği alanından ya da whatsapp üzerinden bize bildirebilirsiniz. Bu sizin özel gününüz ve sizin özel pastanız. Sizin istekleriniz bizim için önemli.

 

Butik pasta modelleri, şerbetli tatlılar ve küçük lezzetler gününde hazırlanmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz için gününde hazırlanan ürünler taze olarak adresinize ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir.

 

Kargo ile gönderilen siparişlerinizi sitemizden takip edebilirsiniz. Ürünler özel soğutmalı araçlar ile taşınmaktadır. Görselleri ile herkesi büyüleyen ve herkesi hayranlığını kazanan pasta modelleri için sitemizden online pasta sipariş edebilirsiniz.

Canlı
Destek