Zombi Temalı Konsept Pasta
Zombi Temalı Konsept Pasta
Zombi Temalı Konsept Pasta
Zombi Temalı Konsept Pasta
Zombi Temalı Konsept Pasta

Zombi Temalı Konsept Pasta

: BE226
5.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
20
5000 TL
25
5750 TL
30
7000 TL
35
7750 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Arkadaşınıza esprili bir doğum günü kutlaması yapmak istiyorsanız zombi temalı konsept pasta sizin aradığınız tasarım pasta olabilir. Pasta gerçek gibi görünmektedir. Görenlerin gerçek sandığı pasta ile yapılan sürpriz kutlamalar asla unutulmayacaktır.

 

Zombi temalı pasta siparişi için sitede yer alan formu doldurmanız yeterli olacaktır. Pastanın kaç kişilik hazırlanacağı, adres bilgileri, teslim edilmesi istenen tarih ve saati, ürün içeriği alanlarına istenilen bilgiler doğru ve eksiksiz girildiğinde siparişler gününde elinizde olur. Pastalar teslim edileceği günün sabahında hazırlanmaktadır. Özel soğutmalı araçlar sayesinde bozulmalar yaşanmadan en taze hali ile kapınıza kadar ücretsiz kargo ile ulaştırılmaktadır.

 

Butik pasta modellerimiz yanında misafirlerinize ikram edebileceğiniz küçük lezzetlerimiz yani cupcake çeşitlerimizde bulunmaktadır. Adet olarak sipariş edebileceğiniz ürünler tek kişilik olarak üretilmektedir. Bu ürünleri satın alarak pastanın yanında misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Hem görünüşleri hem de lezzetleri ile tüm konukların beğeneceği lezzetler için sipariş formunu online doldurmanız yeterli oluyor. Online sipariş kolaylığından faydalanmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Canlı
Destek