Çizgi Film Karakter Temalı Pasta
Çizgi Film Karakter Temalı Pasta
Çizgi Film Karakter Temalı Pasta
Çizgi Film Karakter Temalı Pasta

Çizgi Film Karakter Temalı Pasta

: BE142
2.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2800 TL
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çizgi film karakter temalı pasta özellikle çocukların çok sevdikleri pasta modelidir. Renkli görünümü ve üzerindeki figürler ile adeta bir şaheser gibi görünen ürünümüzü satın alarak çocuklarınıza sürpriz bir parti düzenleyebilirsiniz.

Çizgi film karakter temalı pasta sitemizde yer alan modellerden birisidir. Butik pasta modellerimiz doğum günü, söz, nişan gibi özel günleriniz için birbirinden farklı tasarımlar ile sitemizde sergilenmektedir.

 

Bu ürünümüzü ya da diğer pasta modellerimizden satın almak isterseniz sipariş formunu doldurmalısınız. Sipariş formuna pastanın kaç kişilik olacağı, adres bilgileri, teslim tarihi, teslim saati, ürün içeriği ve ürün yazısı alanlarını online olarak doldurarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Taze ve lezzetli olması adına ürünlerimiz gününde hazırlanmakta özel soğutmalı araçlar ve ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilmektedir. Pastanın içeriğinde değişiklik yapmak isterseniz iletişim numaramızdan ya da whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Davetlerde pasta dışında misafirlerinize ikram edebileceğiniz cupcake çeşitlerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Renkleri ve lezzetleri ile herkes tarafından beğenilen bu küçük lezzetleri adet olarak sipariş edebilir ve konuklarınıza ikram edebilirsiniz.

Canlı
Destek