Danscı Temalı Kadın Figürlü Konsept Pasta
Danscı Temalı Kadın Figürlü Konsept Pasta
Danscı Temalı Kadın Figürlü Konsept Pasta

Danscı Temalı Kadın Figürlü Konsept Pasta

: BE198
1.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
1800 TL
15
2500 TL
20
3300 TL
25
4000 TL
30
4850 TL
35
5500 TL
40
6300 TL
45
7000 TL
50
8000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Dans etmeyi seven ya da dans ile ilgili meslek sahibi olan arkadaşınıza dansçı temalı kadın figürlü pasta siparişi verebilir ve ona unutulmaz bir kutlama yapabilirsiniz. Pasta kutlamaların olmazsa olmaz en önemli parçalarıdır. Bu nedenle pasta siparişine herkes özen gösterir. Günün anlamına özel sevdiklerinizin en çok hoşlandığı temalar ile hazırlanmış pastalar onları çok daha mutlu eder.

 

Tüm butik pasta modellerimiz özel asarım pastalardır. Her özel güne uygun pasta modelini sitemizde yer alan ürünleri inceleyerek bulmanız mümkündür. Birbirinden güzel ve lezzetli pasta siparişinizi internet üzerinden vererek mekan ayarlama, hediye alma gibi diğer hazırlıklarınıza çok daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Online sipariş formunda belirtilen bilgilerin doğru ve eksiksiz girilmesi ile pasta siparişinizi vermiş olursunuz.

 

Pastalar gününde hazırlanmakta ve ücretsiz kargo ile adresinize tam vaktinde teslim edilmektedir. Hem pastanızı hem de misafirlerinize ikram edeceğiniz ürünleri sitemizde bulabilirsiniz. Online sipariş kolaylığından ve ücretsiz teslimat avantajından faydalanarak güzel bir kutlama yapabilirsiniz. Sorularınız var ise whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Canlı
Destek