Erkek Model Konsept Pasta
Erkek Model Konsept Pasta
Erkek Model Konsept Pasta

Erkek Model Konsept Pasta

: BE055
4.500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4500 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Pasta arayışında olan herkesin ilgisini çeken sitemiz en çok sipariş alan sitelerden olmaktadır. Pastaları uzman ustalarımız sayesinde hem görsel hem de lezzetli olarak yapmaktayız. Lezzetli pastalarımızdan birisi de erkek model konsept pasta olmaktadır. Davetlilerinize ve kendinize güzel anlar yaşatmak için hemen sipariş verin.

 

Sipariş vermek çok kolay. Kapı kapı gezmeden online olarak aradığınız butik pastaya ulaşabilme imkanı ile kendinize ve diğer hazırlıklarınıza vakit ayırabileceksiniz. Sadece yapmanız gereken online sipariş formunu doldurmak olacak. Teslimat tarihi ve teslimat saatini bildirdikten sonra pasta üzerine yazmak istediğiniz isim, tarih gibi güzel detaylarınızı eklemeniz mümkündür. Ayrıca davetli sayınıza göre kaç kişilik pasta isterseniz ona göre pasta hazırlamaktayız.

 

Pastalarınızı 2 gün önceden sipariş etmeniz gereklidir. Bizlerde aynı gün içinde taptaze üretim yaparak kapınıza kadar getirmekteyiz. Kargolarımız tamamen ücretsizdir. İstanbul içinde Avrupa yakası Anadolu yakası fark etmeden her semte ulaştırma imkanımız bulunmaktadır. Özel soğutmalı araçlarımızla kapınıza kadar sorunsuz olarak getirmekteyiz. Sizlerde hemen kişiye özel pastalarımızdan sipariş vermek için üye olun ya da misafir girişi yaparak sipariş verin.

Canlı
Destek