Film Karakteri Konsept Pasta
Film Karakteri Konsept Pasta
Film Karakteri Konsept Pasta

Film Karakteri Konsept Pasta

: BE077
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3000 TL
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Doğum gününde film karakter konsept pasta sinema filmlerini seven bir yakınınız için sipariş verebileceğiniz pasta modeli olabilir. Pastanın tasarımı çok farklıdır. Görenlerin hayran olduğu bu pastaya sahip olmak istiyorsanız online sipariş formunu doldurarak satın alabilirsiniz.

 

Doğum günü gibi özel günler verilen davetler ile kutlanmaktadır. Birçok misafirin davet edildiği kutlamalarda en çok merak edilen pasta olmaktadır. İnsanlar pastanın kesilme anını sabırsızlıkla bekler. Fotoğraflar ile ölümsüzleştirilen bu özel anın pastası önemlidir. Sitemizde bulunan pasta modelleri arasında kendi konseptinize uygun modeli mutlaka bulacaksınız. Farklı hayalleriniz var ise bunu bizimle paylaşın ve sizin pastanızı yapalım. Pastanın içeriği hakkında bilgi almak ve istediğiniz içeriği bize iletmek için whatsapp kanalını kullanabilirsiniz.

 

İnternet üzerinden pasta satın almak istediğinizde sipariş formunu doldurmanız gerekiyor. Pastanın kaç kişilik olacağı, teslim adresi, teslim tarih ve saatinin doğru olarak verilmesi gerekiyor. Çünkü formda verilen bilgiler eşliğinde pastalar gününde hazırlanmakta ve istediğiniz tarihte adresinize teslim edilmektedir. Ürünler özel soğutmalı araçlar sayesinde ücretsiz kargo ile size teslim edilmektedir.

Canlı
Destek