Kişisel Detaylı Konsept Pasta
Kişisel Detaylı Konsept Pasta
Kişisel Detaylı Konsept Pasta
Kişisel Detaylı Konsept Pasta

Kişisel Detaylı Konsept Pasta

: BE182
1.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
1800 TL
15
2500 TL
20
3300 TL
25
4000 TL
30
4850 TL
35
5500 TL
40
6300 TL
45
7000 TL
50
8000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Kişisel detaylı konsept pasta özellikle play station gibi oyunları oynamayı seven kişiler için güzel bir hediye olacaktır. Butik pasta modelleri arasında yer alan bu model doğum gününü kutlayacağınız, babanız, erkek kardeşiniz ya da arkadaşınız için gerçekten unutulmaz bir sürpriz olacaktır.

 

Özel günlerin pastası da özel olmalıdır. Büyük bir titizlikle hazırlanan kutlamalarda pasta en gözde parçadır. Pastanın kesilme anı her zaman fotoğraf karelerinde yer alır. Bu anı ölümsüzleştirerek çekilen fotoğraf kareleri ileriki yıllarda sizlerin yüzünde tebessüm oluşturacak ve unutulmaz anılar içerisinde yerini alacaktır. Pasta siparişinizi online verebilirsiniz. Sitemizde ürün sayfasında bulunan formu doldurmanız halinde pastanız gününde evinize kadar getirilecektir.

 

Forma adres bilgileri, pastanın kaç kişilik olacağı, teslim tarih ve saati, ürün içeri ve ürün yazısı alanlarına bilgilerinizi girerek pasta siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Kısa sürede tamamladığınız form sonrası siparişinizi alarak teslim gününde hazırlıyor ve istediğiniz tarih ve saatte adresinize ücretsiz kargo ile teslim ediyoruz. Kargonuzu sitenin ana sayfasında yer alan kargom nerede alanından takip edebilirsiniz.

Canlı
Destek