Küçük Figürler Ve Küpler Konsept Pasta
Küçük Figürler Ve Küpler Konsept Pasta
Küçük Figürler Ve Küpler Konsept Pasta

Küçük Figürler Ve Küpler Konsept Pasta

: BE115
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7250 TL
45
8000 TL
50
9500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çocuklarınızı mutlu etmek ve doğum günlerini unutulmaz bir gün olarak her zaman hatırlamak istiyorsanız küçük figürler ve küpler konsept pasta ile partinizi taçlandırabilirsiniz. Pastanın üzerindeki figürler gerçek gibi görünmektedir. Çocukların beğendikleri bu pasta yetişkinleri de kendine hayran ediyor.

 

Özel günlerin pastaları da özel olmalıdır. Farklı tasarım pasta arıyorsanız en doğru adreste bulunuyorsunuz. Görüntüleri ve lezzetleri ile ürünlerimiz sizleri bekliyor. Online sipariş verebileceğiniz yüzlerce pasta modelimiz sitemizde sergilenmektedir.

 

Doğum günü pastaları, kız çocuk pastaları, erkek çocuk pastaları, yetişkin pastaları, genç nesil pastaları gibi farklı kategorilerde satışa sunulmaktadır. Online siparişi formunda istenen bilgileri bize iletmeniz halinde ürünler en taze hali ile istediğiniz gün ve saatte adresine teslim edilmektedir.

 

Gününde hazırlanan pastalar İstanbul’da ücretsiz kargoyla ve özel soğutmalı araçlarda hiçbir bozulma yaşanmadan sorunsuz ulaştırılmaktadır. Yaş pasta modelleri yanında sitemizde misafirlerinize sunabileceğiniz ikramlık ürünlerimizde bulunmaktadır. Cupcake, makaron ve cakepopslar çocuklar kadar büyükler tarafından da çok fazla beğenilen küçük lezzetlerdir.

Canlı
Destek