Küçük Kız Ayıcık Figürlü Konsept Pasta
Küçük Kız Ayıcık Figürlü Konsept Pasta
Küçük Kız Ayıcık Figürlü Konsept Pasta
Küçük Kız Ayıcık Figürlü Konsept Pasta

Küçük Kız Ayıcık Figürlü Konsept Pasta

: BE130
3.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3250 TL
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Kız çocuklarının doğum günlerinde tercih edilen modellerin başında küçük kız ayıcıklı konsept pasta modeli butik pasta modellerindendir. Üzerindeki figürler kız çocukları tarafından çok beğenilmektedir. Bu pastayı sipariş ederek çocuğunuza mutlu bir doğum günü kutlaması yapabilirsiniz.

 

Çocuklarımız bizim için en özel kişilerdir. Bu nedenle doğum gününde pastaları da özel olmalıdır. Pasta seçimi yapmak için sitemizde bulunan pasta modellerimizi inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz pastayı satın almak için sipariş formuna sizden istenen bilgileri girmelisiniz.

 

Küçük kız ayıcık figürlü konsept pastayı 2 gün önceden sipariş vermek için forma adres bilgileri, teslim edilecek gün ve saat, pastanın kaç kişilik hazırlanacağı bilgilerinin girilmesi gerekmektedir. Ürün içeriği alanından pastanın içeriğinde hangi malzemeleri istediğinizi yazabilirsiniz. Pastanın üzerine yazılmasını istediğiniz mesajı ürün yazısı olarak bize iletebilirsiniz. Pastalarımız her zaman tazedir. Kişiye özel olarak hazırlanan pastalar gün içerisinde üretilmektedir. Ücretsiz kargo ile İstanbul ilinin tüm ilçe ve mahallesine kadar götürülmektedir. Kargonuzu sitemizden takip edebilir ve gerektiğinde iletişim numaramızdan bizimle iletişim kurarak bilgi alabilirsiniz.

Canlı
Destek