Kuş Temalı Pasta
Kuş Temalı Pasta
Kuş Temalı Pasta
Kuş Temalı Pasta
Kuş Temalı Pasta

Kuş Temalı Pasta

: BE135
1.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
1800 TL
15
2500 TL
20
3300 TL
25
4000 TL
30
4850 TL
35
5500 TL
40
6300 TL
45
7000 TL
50
8000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Kuş temalı pasta unutulmaz doğum günü partisi için güzel bir seçenek olabilir. Butik pasta modellerinden birisi olan kuş temalı pasta ile sevdikleriniz mutlu edebilirsiniz. Dilerseniz farklı tasarımlar ile birbirinden farklı butik pasta modellerimizden de sipariş verebilirsiniz.

 

Seçmiş olduğunuz pasta modelini satın almak internet üzerinden oldukça kolaydır. Evden oturduğunuz yerden hiç yorulmadan birkaç dakikada online siparişiniz gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Sipariş formunu doldurmak ve siparişi onaylamaktır. Kısa sürede siparişini tamamladığınız siparişiniz tam gününde ve saatinde kapınıza kadar getirilecektir.

 

Pasta doğum, söz, nişan gibi özel günlerin olmazsa olmazlarıdır. Pastanın olmadığı bir kutlama düşünülemez. Günümüzde özellikle gençler özel günlere çok fazla önem vermekte ve bunun için pasta arayışına girmektedirler. Kutlamalarda tek kişilik olarak cupcake, macaron, cakepops çeşitlerini sipariş ederek misafirlerinize ikram edebilirsiniz.Online sipariş hem kısa sürede tamamlanmakta hem de görselleri ile yüzlerce çeşit arasından konseptinize uygun pasta modelini kolaylıkla bulabilirsiniz. Şerbetli tatlı çeşitlerimizde sitemizde sizlerle buluşmuştur. Pasta, ikramlık ve tatlı siparişleriniz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Canlı
Destek