Minnie Mouse Temalı Konsept Pasta
Minnie Mouse Temalı Konsept Pasta
Minnie Mouse Temalı Konsept Pasta
Minnie Mouse Temalı Konsept Pasta

Minnie Mouse Temalı Konsept Pasta

: BE217
1.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
1800 TL
15
2500 TL
20
3300 TL
25
4000 TL
30
4850 TL
35
5500 TL
40
6300 TL
45
7000 TL
50
8000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Minnie Mouse temalı konsept pasta modelimizi doğum günü pastaları kategorisinden inceleyebilirsiniz. Minnie Mouse karakterini seven çocuğunuz ya da bir yakınınız Minnie Mouse temalı konsept pasta sevdikleriniz için güzel bir hediye olacaktır. Kırmızı rengi ile dikkat çeken pastanın görüntüsü kadar tadı da mükemmeldir.

 

Pastanın siparişini vermek ve sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız yapacağınız belli. Ürün sayfasında bulunan sipariş formunu online olarak kısa sürede doldurmak. Forma adres bilgisi, pastanın kaç kişilik olacağı, teslim tarihi, teslim saati, ürün içeriğinin belirtilmesi ile siparişiniz gününde elinize ulaşacaktır. Ürünler teslim edileceği gün hazırlanmaktadır. İçeriğinde değişiklik yapabilir ve sevdiğiniz aromaları seçebilirsiniz. Hazırlanan pastalar ücretsiz kargo ile kapınıza kadar getirili ve teslim edilir.

 

Sitemizde yüzlerce butik pasta modeli bulunmaktadır. Sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışan firmamız ile iletişime geçerek pastalarımız ve içerikleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Farklı konseptler için özel olarak tasarlanan pastalar en kaliteli malzemeler kullanılarak usta şefler tarafından büyük bir titizlikle üretilmektedir. Pastaların en doğru adresinde bulunduğunuzu unutmayın.

Canlı
Destek