Renkli Unicorn Pasta
Renkli Unicorn Pasta
Renkli Unicorn Pasta

Renkli Unicorn Pasta

: BE075
2.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2800 TL
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Renkli unicorn pasta görünümü ile çocukların hayran oldukları pasta modelidir. Doğum günü kutlamasında çocuklarınızı mutlu etmek istiyorsanız renkli unicorn pasta ile eğlenceli bir parti düzenleyebilirsiniz.

 

Doğum günlerinin vazgeçilmezi pasta siparişi vermek istiyorsanız internetten sitemize giriş yaparak faklı tasarımları ile birbirinden ilginç pasta modellerimiz arasından istediğinizi online satın alabilirsiniz. Son yıllarda her alanda olduğu gibi pastacılık alanında da satışlar online yapılmaktadır. Online pasta sipariş etmek için sitede bulunan formu doldurmanız yeterli olmaktadır. Sipariş formuna pastanın kaç kişilik olacağı, adres bilgileri, teslim tarih ve saati, ürün içeriği, ürün yazısı ile ilgili alanlarının doldurulması ile sipariş tamamlanır. Vermiş olduğunuz siparişler gününde hazırlanır ve adresinize teslim edilir.

 

İstanbul ili içerisinde hizmet veren firmamız ücretsiz kargo ile ürünleri her ilçeye ulaştırmaktadır. Özel soğutmalı araçlar ile teslim edilen ürünler her zaman tazedir. Pastalarınızı gönül rahatlığı ile misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Butik pasta modelleri, ikramlık cupcake, makaronlar, şerbetli tatlılar sitemizde satışa sunulan ürünlerimizdir. Online sipariş ile istediğiniz ürünü internetin olduğu her yerden satın alabilirsiniz.

Canlı
Destek