Patron Bebek Konsept Pasta
Patron Bebek Konsept Pasta
Patron Bebek Konsept Pasta

Patron Bebek Konsept Pasta

: BE210
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

İş adamlarının giydiği smokin ini giyerek patron havasına bürünen pasta ile bebeklerinizi patronmuş gibi lanse ederek farklı bir tasarım pasta ile ilk yaş gününü kutlayabilirsiniz. Patron bebek konsept pasta ile kutlanan doğum gününde çekilen fotoğraf karelerine çocuğunuz ilerleyen zamanlarda baktıklarında çok daha mutlu olacaklardır.

 

Pastanelerde pasta arayışlarına son vermek isteyenler sitemizi ziyaret ederek yayınlanan pasta modelleri çeşitlerinden mutlaka kendileri için uygun pastayı seçeceklerdir. Pasta modellerinin hepsinde farklı konseptler düşünülmüştür. Hepsi birer tablo gibi görünmektedir. Büyük bir titizlikle hazırlanan patron bebek konsept pasta ya da diğer butik pasta modellerimizden satın almak için online sipariş formunu doldurmalısınız.

 

Forma adres bilgisi, pastanın kaç kişilik olacağı, teslim tarih ve saati, ürün içeriği ve ürün yazısı alanlarına bilgileri girerek pastanın siparişini tamamlayabilirsiniz. Görünüşleri kadar tatları da lezzetli olan pastalar gününde hazırlanmakta ve size en taze hali ile teslim edilmektedir. Tüm ürünler ücretsiz kargo ile adresinize zamanında ulaştırılmaktadır. Her konuda bizi iletişim numaramızdan arayarak bilgi alabilirsiniz.

Canlı
Destek