Peri Kız Temalı Konsept Pasta
Peri Kız Temalı Konsept Pasta
Peri Kız Temalı Konsept Pasta
Peri Kız Temalı Konsept Pasta

Peri Kız Temalı Konsept Pasta

: BE197
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Peri kız temalı konsept pasta iki katlı olarak tasarlanmıştır. Pembe renklerin kullanıldığı üzeri çiçekler ile pastanın üzerinde oturan peri kızı temalı pasta görünümü ile adeta bir tablo gibi görünmektedir. Özellikle kız çocuklarının sevdiği bu model pastayı kızınızın doğum gününde ona hediye edebilirsiniz.

 

Siparişiniz online olarak verebilir ve pasta sorunuzu kısa sürede çözebilirsiniz. Pastanelerde gezerek istediğiniz konsept pastayı arayarak boş yere vakit kaybetmektense sitemizde bulunan pasta modellerini inceleyerek birbirinden farklı tasarımlar ile hazırladığımız pasta modellerinden en çok beğendiğinizi sipariş edebilirsiniz. Online dolduracağınız forma adres bilgisi, pastanın kaç kişilik olacağı, teslim adresi, teslim saati ve ürün içeriğini belirterek satın al seçeneğinden siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Peri kız temalı konsept pasta ve diğer tüm butik pasta modellerimiz gününde tasarlanarak hazırlanmaktadır. Hazırlanan siparişler özel soğutmalı araçlar ile adrese kadar ücretsiz kargo ile İstanbul’un her ilçesine sorunsuz ve tam vaktinde en taze hali ile teslim edilmektedir. Whatsapp üzerinden bize ulaşabilir, pastalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Canlı
Destek