Smokin Temalı Pasta
Smokin Temalı Pasta
Smokin Temalı Pasta
Smokin Temalı Pasta

Smokin Temalı Pasta

: BE190
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Yaş pasta kutlamaların olmazsa olmazları arasındadır. Doğum günü kutlaması için smokin temalı pasta güzel bir seçenek olabilir. Babanıza, eşiniz ya da erkek arkadaşınıza bu pastayı satın alarak sürpriz yapabilir ve sizin için ne kadar özel olduğunu hatırlatabilirsiniz.

 

Pastanın görüntüsü mükemmeldir. Fakat pastanın görünümünün yanında tadının ve tazeliğinin de önemli olduğu unutulmamalıdır. Firma olarak bizde müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır. Sizin istekleriniz bizin için önemlidir. Pastanın içeriği sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlanır. Çikolatalı, frambuazlı gibi hangi aromayı daha çok seviyorsanız içeriğini o lezzetlerden yapmaktayız. Online pastayı sipariş etmek çok daha avantajlı olmaktadır. Görselini gördüğünüz pastayı form doldurarak sipariş verdiğiniz gibi istediğiniz günde ücretsiz kargo garantisi ile kapınıza kadar getirdiğimizden sorun yaşanmadan siparişiniz elinizde olmaktadır.

 

Pasta modellerimiz yanında ikramlık çeşitlerimiz de bulunmaktadır. Misafirlerinize cupcake çeşitlerimizden sipariş ederek ikram edebilirsiniz. Görünümleri kadar lezzetleri ile de çok beğenilen bu ürünler için de sipariş formunu doldurmanız yeterli oluyor. Pastalarımız hakkında bilgi almak için iletişim numaramızdan bizi arayabilirsiniz.

Canlı
Destek