Vosvos Temalı Konsept Pasta
Vosvos Temalı Konsept Pasta
Vosvos Temalı Konsept Pasta
Vosvos Temalı Konsept Pasta

Vosvos Temalı Konsept Pasta

: BE204
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
3000 TL
20
4000 TL
25
5000 TL
30
6000 TL
35
7000 TL
40
7500 TL
45
8000 TL
50
9500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Vosvos temalı konsept pasta araba tutkunları için güzel bir seçenek olabilir. Özellikle nostaljik arabaların hayranı olan sevdikleriniz için bu pasta modeli gerçekten büyük sürpriz olabilir. Butik pasta modelleri arasında bulunan pasta modeli doğum günü pasta modellerinden birisidir. Hem görünüşü hem de tadı ile kendine hayran bıraktıran pastayı online satın alabilirsiniz.

 

Online satın almak için sitede yer lan sipariş formunu doldurmanız yeterli oluyor. Forma pastanın kaç kişilik olacağı, adres bilgisi, teslim tarih ve saati ile ürün içeriğinin girilmesi yeterli oluyor. Ayrıca sevdiğiniz kişiye vermek istediğiniz mesajı bize bildirmeniz durumunda istediğiniz yazıyı pastanın üzerine yazmaktayız.

 

Ürünler sipariş günü sabahında tasarlanmaktadır. Resimde gördüğünüz pastanın birebir aynısı ücretsiz kargo avantajı ile adresinize kadar getirilmektedir. Butik pasta modelleri yanında davetlerin son yıllarda çok fazla tercih edilen ikramlık ürünlerimizde bulunmaktadır. Cupcake ürünler adet olarak satılmaktadır. Davete katılacak kişi sayısı kadar ürün siparişi verebilirsiniz. Kilo olarak satın alabileceğiniz tatlı çeşitlerimizde en taze hali ile sizlere sunulmaktadır.

Canlı
Destek