Makyaj Malzemeleri Konsept Pasta
Makyaj Malzemeleri Konsept Pasta
Makyaj Malzemeleri Konsept Pasta

Makyaj Malzemeleri Konsept Pasta

: BE062
3.500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
3500 TL
20
4000 TL
25
4500 TL
30
5200 TL
35
5750 TL
40
6750 TL
45
7700 TL
50
9000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Makyaj yapmayı çok seven ya da makyaj malzemelerine düşkün olan, bu ürünlerin satışını yapa sevdikleriniz için esprili bir pasta siparişi verebilirsiniz. Hayatı boyunca sevdiğiniz kişiye unutamayacağı bir doğum günü yaşatmak istiyorsanız makyaj malzemeleri konsept pasta siparişi vermelisiniz. Bayanlar tarafından büyük ilgi gören pastayı sipariş etmek için sitemizde yer alan beğendiğiniz pastanın üzerine tıklayarak açılan forma istenen bilgileri girmeniz halinde siparişiniz tamamlanacaktır.

 

Makyaj malzemeleri konsept pasta ya da diğer tüm pasta modellerimiz online olarak sipariş verebilirsiniz. Gezip dolaşmadan oturduğunuz yerden pasta modellerine internetten bakarak seçmek ve online sipariş vermek sizlere avantajlar sağlayacaktır. Verilecek davetler için yapılması gereken pek çok hazırlık vardır. Davet ve organizasyonlarda en çok olması gereken ve vakit alan hazırlık pastadır. Online pasta siparişi ile davetin hem en önemli parçasını halledebilir hem de diğer hazırlıklara daha çok zaman ayırabilirsiniz.

 

Pasta modellerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız iletişim numaramızdan ya da whatsapp kanalından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm ürünlerimizi kargo ile adresinize ücretsiz teslim etmekteyiz.

Canlı
Destek